KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 13862168
nr 1386 2168
Jan Stenmark
(f. 1949), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 24/150. Motivet: 34x35cm, yttermått inklusive ram: 64x53cm
Jan Stenmark, svensk konstnär född i Norrköping 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:05:30
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
22 mar